Chorwacja
08.10.96, 27 lat
08.10.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tea Jandric vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Tea Jandric form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Tea Jandric - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
24.09.20 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.20 1. runda | vs. Melis Sezer | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.20 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.20 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Misa Malkin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | Melany Solange Krywoj - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Rachel Gailis | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Merel Hoedt | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Arantxa Sanchez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.06.14 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda klasyf. | vs. Monique Belovukovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |