INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Saez Larra vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Wzajemne mecze
02.03.17 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
17.11.14 | Finał | Olga Saez Larra | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Nules | ceglana |
07.07.14 | Ćwierćfinał | Olga Saez Larra | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Getxo | ceglana |
02.06.14 | Półfinał | Olga Saez Larra | Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
21.04.14 | 1. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Olga Saez Larra | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
24.09.12 | 2. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Olga Saez Larra | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
21.11.11 | 1. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Olga Saez Larra | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Vallduxo | ceglana |
Olga Saez Larra form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Olga Saez Larra - ostatnie mecze
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.21 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.21 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.21 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.21 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
21.04.21 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |