MECZ
06.02.20 | 2. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Haine Ogata | 6-0, 6-0 | W15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ivonne Cavalle-Reimers | Haine Ogata | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 19/38 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/13 (69%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/38 (68%) | 10/37 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Haine Ogata | |
Ivonne Cavalle-Reimers | 3-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-0 | Haine Ogata | |
0-0 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0, 40-30, 0-0 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Haine Ogata | |
0-0 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 3-0 | |
4-0 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
29.08.93, 30 lat
28592 $
29.08.93, 30 lat
28592 $
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Haine Ogata - Wzajemne mecze
06.02.20 | 2. runda | Ivonne Cavalle-Reimers | Haine Ogata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Haine Ogata form
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Haine Ogata - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |