MECZ
16.10.20 | Ćwierćfinał | Ivonne Cavalle-Reimers | Anna Ukolova | 6-3, 3-6, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ivonne Cavalle-Reimers | Anna Ukolova | |
1. podanie % | 52/70 (74%) | 52/94 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/52 (52%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 8/42 (19%) |
Zdobyte break-ball | 9/20 (45%) | 6/11 (55%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/94 (56%) | 35/70 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/164 (54%) | 76/164 (46%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivonne Cavalle-Reimers | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ivonne Cavalle-Reimers vs. Anna Ukolova - Wzajemne mecze
16.10.20 | Ćwierćfinał | Ivonne Cavalle-Reimers | Anna Ukolova | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Ivonne Cavalle-Reimers form & Anna Ukolova form
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Ukolova - ostatnie mecze
Angers - halowa | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
19.07.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
01.07.22 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gurugram - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.05.22 2. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |