MECZ
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Iveta Dapkute | Xenia Bandurowska | 7-5, 6-1 | W15 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
17.09.04, 19 lat
17.09.04, 19 lat
Iveta Dapkute vs. Xenia Bandurowska - Wzajemne mecze
27.02.24 | 2. runda klasyf. | Xenia Bandurowska | Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Iveta Dapkute | Xenia Bandurowska | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Porto | twarda |
Iveta Dapkute form & Xenia Bandurowska form
Iveta Dapkute - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - krecz | szczegóły meczu |
Xenia Bandurowska - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Selina Dal | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 6-74, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 6-71, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katie Dyson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Arabella Koller | 2-6, 1-3, - Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |