MECZ
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Ivania Martinich | Constanze Stepan | 6-4, 6-4 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
26.11.97, 26 lat
26.11.97, 26 lat
Ivania Martinich vs. Constanze Stepan - Wzajemne mecze
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Ivania Martinich | Constanze Stepan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Ivania Martinich form & Constanze Stepan form
Ivania Martinich - ostatnie mecze
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Melisa Senli | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 7-5, 4-1, Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Constanze Stepan - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nicole Khirin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.10.19 Klasyf. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-72, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Polina Gubina | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ekaterina Nikiforova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivania Martinich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
04.06.18 1. runda | vs. Sofia Vaynberg | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 Klasyf. | vs. Lorin Tilipman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.05.18 1. runda | vs. Nastassja Burnett | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |