MECZ
24.09.18 | 1. runda | Ivania Martinich | Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ivania Martinich | Audrey Dabomve | |
1. podanie % | 25/28 (89%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/25 (92%) | 5/19 (26%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/3 (33%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/31 (77%) | 4/28 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/59 (81%) | 11/59 (19%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Audrey Dabomve | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivania Martinich | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
2-0 | Audrey Dabomve | |
3-0 | Audrey Dabomve | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivania Martinich | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Audrey Dabomve | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ivania Martinich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ivania Martinich | 1-0 | |
Ivania Martinich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Audrey Dabomve | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivania Martinich | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Audrey Dabomve | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
09.08.00, 23 lat
09.08.00, 23 lat
Ivania Martinich vs. Audrey Dabomve - Wzajemne mecze
24.09.18 | 1. runda | Ivania Martinich | Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Melilla | ceglana |
Ivania Martinich form & Audrey Dabomve form
Ivania Martinich - ostatnie mecze
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.21 1. runda | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
02.08.21 Klasyf. | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Melisa Senli | 5-7, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-2, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 7-5, 4-1, Riko Sawayanagi - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 3-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.06.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Doroteja Petrovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Erbakan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Audrey Dabomve - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jian Ibrahim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbara Rusu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Loliee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Shahd Habib | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Alicia Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Irys Ekani | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.06.19 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Natasha Fourouclas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.04.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Agathe Timsit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 7-68, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Ivania Martinich | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Cifuentes Gomez | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu |