INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Karolina Berankova vs. Ivana Sebestova - Wzajemne mecze
25.10.18 | 2. runda | Ivana Sebestova | Karolina Berankova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Karolina Berankova form & Ivana Sebestova form
Karolina Berankova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 Klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.08.19 Półfinał | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
18.07.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ivana Sebestova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |