MECZ
03.10.19 | 2. runda | Ivana Popovic | Destanee Aiava | 6-2, 6-3 | W25 Brisbane | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ivana Popovic | Destanee Aiava | |
1. podanie % | 27/38 (71%) | 49/64 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/27 (93%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 8/15 (53%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/64 (45%) | 5/38 (13%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Destanee Aiava | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ivana Popovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Destanee Aiava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ivana Popovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Destanee Aiava | |
0-0 | ||
Ivana Popovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Destanee Aiava | |
0-0 | ||
Ivana Popovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Destanee Aiava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivana Popovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Destanee Aiava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ivana Popovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Destanee Aiava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Ivana Popovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Destanee Aiava | |
0-0 | ||
Ivana Popovic | 4-3 | |
5-3 | Destanee Aiava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ivana Popovic vs. Destanee Aiava - Wzajemne mecze
06.10.23 | Ćwierćfinał | Destanee Aiava | Ivana Popovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Cairns | twarda |
03.10.19 | 2. runda | Ivana Popovic | Destanee Aiava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Brisbane | twarda |
26.09.19 | 2. runda | Ivana Popovic | Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Darwin | twarda |
Ivana Popovic form & Destanee Aiava form
Ivana Popovic - ostatnie mecze
W35 Traralgon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 6-2, 6-714 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
23.12.23 Finał | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Półfinał | vs. Valentina Ivanov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mio Mushika | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Tahlia Kokkinis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Emerson Jones | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Walker | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Taylah Preston | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Monique Barry | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Monique Barry | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Laquisa Khan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Destanee Aiava - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |