MECZ
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Ivana Jorovic | Meiling Wang | 6-1, 6-4 | Shenzhen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ivana Jorovic | Meiling Wang | |
1. podanie % | 32/53 (60%) | 33/45 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 6/12 (50%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ivana Jorovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivana Jorovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivana Jorovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ivana Jorovic | 5-1 | |
0-0, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Ivana Jorovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ivana Jorovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivana Jorovic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Jorovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Meiling Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ivana Jorovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Meiling Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ivana Jorovic vs. Meiling Wang - Wzajemne mecze
10.03.18 | 1. runda klasyf. | Ivana Jorovic | Meiling Wang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Shenzhen | twarda |
Ivana Jorovic form & Meiling Wang form
Ivana Jorovic - ostatnie mecze
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
22.09.22 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.22 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
01.09.22 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.22 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Emma Navarro | - | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Lucie Petruzelova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Andreea Rosca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
19.06.22 Finał | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.06.22 Półfinał | vs. Paula Ormaechea | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.22 1. runda | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.22 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-0, 0-3, - Ivana Jorovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
12.03.22 Półfinał | vs. Carole Monnet | 4-5, - Ivana Jorovic - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.22 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.22 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.22 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
25.10.21 1. runda | vs. Ana Bogdan | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife - twarda | ||||
16.10.21 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.21 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Meiling Wang - ostatnie mecze
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
17.06.23 Półfinał | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.05.23 Finał | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |