MECZ
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Iuliia Nikitina | Candela Bugnon | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.02.02, 22 lat
12.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
05.12.97, 26 lat
10115 $
05.12.97, 26 lat
10115 $
Iuliia Nikitina vs. Candela Bugnon - Wzajemne mecze
01.04.19 | 1. runda klasyf. | Iuliia Nikitina | Candela Bugnon | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Iuliia Nikitina form & Candela Bugnon form
Iuliia Nikitina - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
30.12.21 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.12.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
14.07.21 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.21 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu |
Candela Bugnon - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Reza Timmerman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Lourdes Ayala | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
01.02.22 Klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Vargas Carrascal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 1. runda | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Constanza Arancibia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Antonia Samudio | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Eduarda Piai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Sofia Luini | 2-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |