MECZ
19.10.17 | Ćwierćfinał | Isabelle Wallace | Marina Bassols Ribera | 6-3, 4-6, 6-4 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Isabelle Wallace | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 49/79 (62%) | 68/98 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/49 (71%) | 41/68 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/30 (57%) | 14/30 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/98 (44%) | 27/79 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Isabelle Wallace vs. Marina Bassols Ribera - Wzajemne mecze
19.10.17 | Ćwierćfinał | Isabelle Wallace | Marina Bassols Ribera | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
12.06.17 | 2. runda klasyf. | Isabelle Wallace | Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Barcelona | ceglana |
Isabelle Wallace form & Marina Bassols Ribera form
Isabelle Wallace - ostatnie mecze
W80 Palm - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 0-3, - Isabelle Wallace - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Curitiba - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-0, Emiliana Arango - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sao - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.19 Klasyf. | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tammi Patterson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.19 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.19 Klasyf. | vs. Heather Watson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Playford - twarda | ||||
03.01.19 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Zoe Hives | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 7-65, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Junri Namigata | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Sara Tomic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |