MECZ
30.11.17 | Ćwierćfinał | Isabelle Wallace | Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Isabelle Wallace | Claudia Hoste Ferrer | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 29/58 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 17/29 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/15 (80%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Isabelle Wallace vs. Claudia Hoste Ferrer - Wzajemne mecze
30.11.17 | Ćwierćfinał | Isabelle Wallace | Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
09.02.17 | 2. runda | Isabelle Wallace | Claudia Hoste Ferrer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Manacor | ceglana |
Isabelle Wallace form & Claudia Hoste Ferrer form
Isabelle Wallace - ostatnie mecze
W80 Palm - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 0-3, - Isabelle Wallace - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Curitiba - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-0, Emiliana Arango - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sao - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.19 Klasyf. | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tammi Patterson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.19 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.19 Klasyf. | vs. Heather Watson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Playford - twarda | ||||
03.01.19 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Zoe Hives | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 7-65, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Junri Namigata | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Sara Tomic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Claudia Hoste Ferrer - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 Finał | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |