MECZ
13.10.17 | 1. runda | Isabelle Boulais | Yarden Akler | 6-4, 6-1 | Colombo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Isabelle Boulais | Yarden Akler | |
1. podanie % | 30/43 (70%) | 42/62 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/30 (83%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/62 (53%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Isabelle Boulais vs. Yarden Akler - Wzajemne mecze
13.10.17 | 1. runda | Isabelle Boulais | Yarden Akler | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Colombo | ceglana |
Isabelle Boulais form & Yarden Akler form
Isabelle Boulais - ostatnie mecze
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Katherine Sebov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claire Hill | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ayana Akli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Tara Malik | 6-4, 2-1, Tara Malik - krecz | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ashton Bowers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |