INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Verena Hofer vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
21.09.17 | 2. runda | Isabella Shinikova | Verena Hofer | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Verena Hofer form & Isabella Shinikova form
Verena Hofer - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-65, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
02.11.20 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ortisei - halowa | ||||
31.10.19 Ćwierćfinał | vs. Claudia Giovine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 2. runda | vs. Anna Popescu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Julieta Estable | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.03.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Julyette Steur | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.19 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.19 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
20.12.18 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.12.18 2. runda | vs. Francesca Bullani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.12.18 1. runda | vs. Chiara Giaquinta | 7-67, 7-62 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Sara Gambogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda | vs. Clarissa Gai | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
23.11.18 Półfinał | vs. Amanda Carreras | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 Ćwierćfinał | vs. Alessia Truden | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.18 2. runda | vs. Maria Masini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda | vs. Giulia Paterno | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
08.11.18 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |