INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Satsuki Takamura vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
08.10.17 | Finał | Isabella Shinikova | Satsuki Takamura | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
29.09.17 | Ćwierćfinał | Isabella Shinikova | Satsuki Takamura | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Satsuki Takamura form & Isabella Shinikova form
Satsuki Takamura - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.06.18 Finał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Półfinał | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |