INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manon Peral vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
28.03.18 | 1. runda | Isabella Shinikova | Manon Peral | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Manon Peral form & Isabella Shinikova form
Manon Peral - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.19 Klasyf. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Maja Issler | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |