INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Jennifer Zerbone vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
26.01.15 | Ćwierćfinał | Isabella Shinikova | Jennifer Zerbone | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | El Kantaoui | twarda |
Jennifer Zerbone form & Isabella Shinikova form
Jennifer Zerbone - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
08.03.17 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
14.02.17 1. runda | vs. Karen Barritza | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.10.16 1. runda | vs. Nina Kruijer | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.16 2. runda | vs. Inbar Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
18.09.16 Finał | vs. Vlada Ekshibarova | 7-65, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.16 Półfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.16 Ćwierćfinał | vs. Mia Rabinowitz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.16 2. runda | vs. Shir Azran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.16 1. runda | vs. Alona Pushkarevsky | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Valladolid - twarda | ||||
03.08.16 2. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
02.08.16 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-65, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Rio Kitagawa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.06.16 Finał | vs. Alyona Sotnikova | 6-3, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.16 Półfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.05.16 Ćwierćfinał | vs. Daiana Negreanu | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.05.16 2. runda | vs. Maya Tahan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
16.05.16 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
27.04.16 2. runda | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.16 1. runda | vs. Ksenia Dmitrieva | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.16 2. runda klasyf. | vs. Nikolette Budai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.04.16 Klasyf. | vs. Polina Avdzhiyan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |