INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Siskova vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
12.10.17 | 2. runda | Isabella Shinikova | Anna Siskova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Anna Siskova form & Isabella Shinikova form
Anna Siskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | - | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |