INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Rosca vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
23.03.17 | 2. runda | Isabella Shinikova | Andreea Rosca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Andreea Rosca form & Isabella Shinikova form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |