INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margarita Lazareva vs. Iryna Shymanovich - Wzajemne mecze
10.08.17 | 2. runda | Iryna Shymanovich | Margarita Lazareva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
15.04.13 | 1. runda | Iryna Shymanovich | Margarita Lazareva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Margarita Lazareva form & Iryna Shymanovich form
Margarita Lazareva - ostatnie mecze
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |