MECZ
23.05.19 | 2. runda | Iryna Shymanovich | Eleni Mtsentlitze | 6-1, 6-0 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Iryna Shymanovich | Eleni Mtsentlitze | |
1. podanie % | 19/43 (44%) | 20/39 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/19 (74%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/24 (58%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/39 (67%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Iryna Shymanovich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Iryna Shymanovich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iryna Shymanovich | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Eleni Mtsentlitze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
07.09.00, 23 lat
07.09.00, 23 lat
Iryna Shymanovich vs. Eleni Mtsentlitze - Wzajemne mecze
23.05.19 | 2. runda | Iryna Shymanovich | Eleni Mtsentlitze | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Iryna Shymanovich form & Eleni Mtsentlitze form
Iryna Shymanovich - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-76, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 5-7, 6-2, 4-0, Jessica Hinojosa Gomez - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Marino | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Victoria Hu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Clervie Ngounoue | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, - Iryna Shymanovich - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Makenna Jones | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Catherine Harrison | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Storm Hunter | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Emma Navarro | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Heather Watson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Eleni Mtsentlitze - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-3, - Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Darya Astakhova | 1-6, - Eleni Mtsentlitze - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.10.19 1. runda | vs. Beatris Spasova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Giorgie Jones | 3-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Celestine Avomo Ella | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Taisya Pachkaleva | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
12.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Josephine Kuhlman | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-63, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu |