INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Teodora Mircic vs. Iryna Bremond - Wzajemne mecze
25.10.10 | 2. runda | Iryna Bremond | Teodora Mircic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Istanbul | halowa |
Teodora Mircic form & Iryna Bremond form
Teodora Mircic - ostatnie mecze
Prague - ceglana | ||||
12.05.14 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Pervak | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.14 1. runda klasyf. | vs. Karin Morgosova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Alize Lim | 6-1, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.14 2. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.14 1. runda | vs. Hikari Yamamoto (1995) | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
20.01.14 2. runda | vs. Allie Kiick | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.14 1. runda | vs. Samantha Crawford | 7-5, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Port St. - ceglana | ||||
13.01.14 Klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda klasyf. | vs. Natalie Pluskota | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda | vs. Polina Vinogradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.14 Półfinał | vs. Francoise Abanda | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.14 2. runda klasyf. | vs. Deborah Suarez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.01.14 2. runda | vs. Jan Abaza | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vero Beach - ceglana | ||||
06.01.14 Klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda | vs. Mallory Cecil | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.01.14 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
06.01.14 1. runda klasyf. | vs. Samantha Powers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.14 2. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Jade Windley | 6-0, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.13 2. runda klasyf. | vs. Carolina Pillot | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.13 1. runda | vs. Michaella Krajicek | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
21.10.13 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.10.13 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.10.13 Klasyf. | vs. Kinnie Laisne | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Jessica Ginier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |