MECZ
22.10.12 | 1. runda klasyf. | Iryna Bremond | Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iryna Bremond vs. Ons Jabeur - Wzajemne mecze
21.01.13 | Klasyf. | Ons Jabeur | Iryna Bremond | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Andrezieux Boutheon | halowa |
22.10.12 | 1. runda klasyf. | Iryna Bremond | Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
Iryna Bremond form & Ons Jabeur form
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Jessica Ginier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |
Ons Jabeur - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Emma Raducanu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cancun - twarda | ||||
03.11.23 | vs. Iga Swiatek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 | vs. Cori Gauff | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - Ons Jabeur - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
03.10.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
30.09.23 Finał | vs. Diana Shnaider | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Półfinał | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
20.09.23 3. runda | vs. Martina Trevisan | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
04.09.23 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 3. runda | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Linda Noskova | 7-67, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 3. runda | vs. Donna Vekic | 5-2, Donna Vekic - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 2. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-72, 7-62 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
15.07.23 Finał | vs. Marketa Vondrousova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |