Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
13.10.97, 26 lat
13.10.97, 26 lat
Iryna Bremond vs. Janine Hemmes - Wzajemne mecze
02.09.13 | Klasyf. | Iryna Bremond | Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
Iryna Bremond form & Janine Hemmes form
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Jessica Ginier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |
Janine Hemmes - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.11.16 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Homutova | 2-1, - Janine Hemmes - krecz | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Patrycja Polanska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.16 Klasyf. | vs. Mariana Correa | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
25.07.16 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Giulia Guidetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Anne-Fleur Schonck | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
22.06.16 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Rijkers | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.16 Klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
13.06.16 Klasyf. | vs. Dominique Karregat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Hageman | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
18.04.16 2. runda klasyf. | vs. Miriam Civera Lima | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.04.16 1. runda klasyf. | vs. Luna Milovanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pitak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.04.16 2. runda klasyf. | vs. Miriam Civera Lima | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Barbora Miklova | 3-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.15 Klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | Suzan Lamens - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.15 Klasyf. | vs. Sheila Moradian | 6-2, 4-6, 3-0, Sheila Moradian - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |