MECZ
20.08.12 | 2. runda | Iryna Bremond | Jade Schoelink | 6-2, 1-0, - krecz | Enschede | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Iryna Bremond vs. Jade Schoelink - Wzajemne mecze
20.08.12 | 2. runda | Iryna Bremond | Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | Enschede | ceglana |
Iryna Bremond form & Jade Schoelink form
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 1. runda | vs. Jessica Ginier | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu |
Jade Schoelink - ostatnie mecze
Loughborough - halowa | ||||
27.10.14 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Yumi Nakano | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
15.09.14 1. runda | vs. Fiona Gervais | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St.Poelten - ceglana | ||||
01.09.14 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.14 2. runda | vs. Vera Aleshcheva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Ćwierćfinał | vs. Nicole Rottmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Półfinał | vs. Barbara Haas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
25.08.14 2. runda | vs. Diana Sumova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.08.14 1. runda | vs. Erika Vogelsang | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Inger Van Dijkman | 3-6, 0-2, - Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.14 1. runda | vs. Sofia Smagina | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Emma Laine | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.14 Klasyf. | vs. Maria Tritou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.14 2. runda klasyf. | vs. Julie Renson-Miquel | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
23.06.14 2. runda | vs. Carolin Schmidt | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.06.14 Ćwierćfinał | vs. Barbara Haas | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
23.06.14 1. runda | vs. Beatriz Rodrigues Bento | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.14 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.14 Klasyf. | vs. Annabelle Hageman | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda | vs. Steffi Carruthers | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manchester - halowa | ||||
11.11.13 1. runda | vs. Clemence Fayol | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Loughborough - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Anna Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - twarda | ||||
21.10.13 Ćwierćfinał | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Sofia Munera Sanchez | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.13 2. runda | vs. Maria Gomez Saldarriaga | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
14.10.13 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda | vs. Laura Gomez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.13 Półfinał | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |