MECZ
08.01.18 | 1. runda | Irina Ramialison | Zoe Hitt | 6-1, 6-2 | Fort De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Irina Ramialison | Zoe Hitt | |
1. podanie % | 30/39 (77%) | 19/49 (39%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 12/19 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/9 (33%) | 5/30 (17%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/49 (65%) | 15/39 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Double foul | 0 | 9 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Ramialison vs. Zoe Hitt - Wzajemne mecze
08.01.18 | 1. runda | Irina Ramialison | Zoe Hitt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Fort De | twarda |
Irina Ramialison form & Zoe Hitt form
Irina Ramialison - ostatnie mecze
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
29.02.20 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.20 Półfinał | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.20 Finał | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zoe Hitt - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Frey | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-2, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Allie Kiick | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilia Costa (BRA) | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Rhea Verma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dobreva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
02.07.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Maria Gell | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Brianna Baldi | 6-3, 5-7, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Jessica Alsola | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Mary Boyce Deatherage | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
16.05.23 Klasyf. | vs. Luciana Perry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Dasha Plekhanova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Patricia Cano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |