MECZ
23.11.17 | 2. runda | Irina Maria Bara | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 6-4 | Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Maria Bara | Tessah Andrianjafitrimo | |
1. podanie % | 41/53 (77%) | 35/61 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 12/35 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/12 (42%) | 13/26 (50%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/61 (59%) | 22/53 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Maria Bara vs. Tessah Andrianjafitrimo - Wzajemne mecze
23.11.17 | 2. runda | Irina Maria Bara | Tessah Andrianjafitrimo | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
28.04.17 | Ćwierćfinał | Irina Maria Bara | Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Irina Maria Bara form & Tessah Andrianjafitrimo form
Irina Maria Bara - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu |
Tessah Andrianjafitrimo - ostatnie mecze
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |