MECZ
26.11.17 | Finał | Irina Maria Bara | Olga Danilovic | 5-7, 6-4, 6-0 | Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Maria Bara | Olga Danilovic | |
1. podanie % | 88/108 (81%) | 64/91 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/88 (58%) | 33/64 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/20 (35%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/91 (51%) | 50/108 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Maria Bara vs. Olga Danilovic - Wzajemne mecze
07.06.22 | 1. runda | Irina Maria Bara | Olga Danilovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
14.07.21 | 2. runda | Olga Danilovic | Irina Maria Bara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
26.11.17 | Finał | Irina Maria Bara | Olga Danilovic | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
Irina Maria Bara form & Olga Danilovic form
Irina Maria Bara - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |