MECZ
10.11.17 | Ćwierćfinał | Irina Maria Bara | Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | Beni Mellal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Maria Bara vs. Nuria Brancaccio - Wzajemne mecze
20.06.23 | 1. runda | Nuria Brancaccio | Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Gaiba | trawiasta |
13.07.22 | 1. runda | Irina Maria Bara | Nuria Brancaccio | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | W60+H Rome | ceglana |
10.11.17 | Ćwierćfinał | Irina Maria Bara | Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Beni Mellal | ceglana |
Irina Maria Bara form & Nuria Brancaccio form
Irina Maria Bara - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu |
Nuria Brancaccio - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |