INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Kuzmina vs. Ganna Piven - Wzajemne mecze
13.07.09 | 2. runda | Irina Kuzmina | Ganna Piven | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Irina Kuzmina form & Ganna Piven form
Irina Kuzmina - ostatnie mecze
W25 Liepaja - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 2-3, Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Adrija Runcha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
20.03.18 Klasyf. | vs. Charlotte Roemer | - | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tallinn - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 2-5, - Irina Kuzmina - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.14 Klasyf. | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
05.02.11 Rubber 1 | vs. Dia Evtimova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.11 Rubber 1 | vs. Monica Niculescu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.02.11 Rubber 1 | vs. Timea Babos | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.10 1. runda | vs. Francesca Sella | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.07.10 2. runda | vs. Khristina Kazimova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.07.10 Ćwierćfinał | vs. Lena-Marie Hofmann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
01.02.10 Rubber 1 | vs. Ema Burgic Bucko | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
26.10.09 1. runda | vs. Paulina Milosavljevic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - dywanowa | ||||
12.10.09 1. runda | vs. Tatiana Kotelnikova | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.09 1. runda | vs. Michaela Pastikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
20.07.09 1. runda | vs. Anastasiya Vasylyeva | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
13.07.09 Półfinał | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.07.09 2. runda | vs. Ganna Piven | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.09 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.09 1. runda | vs. Ksenia Milevskaya | 2-0, Ksenia Milevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
04.07.09 1. runda klasyf. | vs. Julia Vakulenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.06.09 1. runda | vs. Eugeniya Pashkova | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szczecin - ceglana | ||||
08.06.09 1. runda | vs. Michelle Gerards | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
01.06.09 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Belfort - dywanowa | ||||
02.02.09 1. runda | vs. Tereza Hladikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu |
Ganna Piven - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
20.01.14 1. runda klasyf. | vs. Risa Hasegawa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.01.14 Klasyf. | vs. Melis Sezer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda klasyf. | vs. Irina Glimakova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.07.13 Klasyf. | vs. Alice Lamaro | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.13 1. runda | vs. Ekaterina Lavrikova | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Despoina Vogasari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
18.02.13 1. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - dywanowa | ||||
24.12.12 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.12.12 1. runda | vs. Maryna Veksler | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.12.12 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Kalabina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.10.12 1. runda | vs. Yana Sizikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.12 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.12 Ćwierćfinał | vs. Jasmin Steinherr | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.09.12 2. runda | vs. Zuzanna Maciejewska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.09.12 1. runda | vs. Verena Schmid | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.12 2. runda | vs. Zuzanna Maciejewska | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Donetsk - twarda | ||||
16.07.12 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.12 2. runda klasyf. | vs. Sofico Kadzhaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya Belconti - twarda | ||||
16.04.12 1. runda | vs. Nicole Melichar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
19.03.12 1. runda | vs. Iryna Bremond | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
12.03.12 1. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
20.02.12 1. runda klasyf. | vs. Margarita Khasanova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.12 2. runda | vs. Daria Mishina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.12 Klasyf. | vs. Natalia Semenenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.12 1. runda | vs. Julia Valetova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
13.02.12 2. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.12 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tyumen - halowa | ||||
26.12.11 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Semenova | 6-4, 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Saransk - ceglana | ||||
05.09.11 1. runda | vs. Elena Kulikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |