MECZ
05.09.17 | 1. runda | Irina Khromacheva | Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Khromacheva | Panna Udvardy | |
1. podanie % | 30/56 (54%) | 33/75 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/26 (65%) | 22/42 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/75 (45%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Khromacheva vs. Panna Udvardy - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Irina Khromacheva | Panna Udvardy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Irina Khromacheva form & Panna Udvardy form
Irina Khromacheva - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Panna Udvardy - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |