MECZ
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Irina Khromacheva | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-0 | W25 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Khromacheva vs. Miriam Bianca Bulgaru - Wzajemne mecze
21.09.22 | 1. runda | Miriam Bianca Bulgaru | Irina Khromacheva | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
12.03.21 | Ćwierćfinał | Miriam Bianca Bulgaru | Irina Khromacheva | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | W25 Pune | twarda |
05.03.21 | Ćwierćfinał | Irina Khromacheva | Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 New | twarda |
10.02.20 | 1. runda klasyf. | Irina Khromacheva | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
Irina Khromacheva form & Miriam Bianca Bulgaru form
Irina Khromacheva - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 7-5, 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-5, 4-6, 0-3, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ashley Matz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Claire Liu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Timea Babos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-3, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
31.03.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 1-6, 0-1, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
30.03.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 1-6, 0-0, - Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
26.01.23 Ćwierćfinał | vs. Tatjana Maria | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.23 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Eri Shimizu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |