MECZ
13.06.19 | 2. runda | Irina Fetecau | Viktoriya Kanapatskaya | 6-0, 6-1 | W25 Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Fetecau | Viktoriya Kanapatskaya | |
1. podanie % | 29/39 (74%) | 38/60 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/29 (66%) | 14/38 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/60 (63%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/99 (64%) | 36/99 (36%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Viktoriya Kanapatskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Fetecau vs. Viktoriya Kanapatskaya - Wzajemne mecze
13.06.19 | 2. runda | Irina Fetecau | Viktoriya Kanapatskaya | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Minsk | ceglana |
Irina Fetecau form & Viktoriya Kanapatskaya form
Irina Fetecau - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Viktoriya Kanapatskaya - ostatnie mecze
W15 Lubbock - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Sathwika Sama | 6-2, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.20 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-2, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Sara Cakarevic | Sara Cakarevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
12.11.19 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.10.19 Finał | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.19 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Anita Wagner | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Demi Tran | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Paige Cline | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 2. runda | vs. Yelizaveta Karlova | Yelizaveta Karlova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 7-62, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Adel Ismagulova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |