MECZ
09.02.20 | Finał | Irina Fetecau | Patricia Maria Tig | 6-3, - krecz | W25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Patricia Maria Tig | |
0-0, 15-0 | ||
Irina Fetecau | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Patricia Maria Tig | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-2 | Patricia Maria Tig | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Irina Fetecau | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Patricia Maria Tig | |
Irina Fetecau | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Patricia Maria Tig | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Fetecau vs. Patricia Maria Tig - Wzajemne mecze
09.02.20 | Finał | Irina Fetecau | Patricia Maria Tig | 6-3, Patricia Maria Tig - krecz | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
17.10.19 | 2. runda | Patricia Maria Tig | Irina Fetecau | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
01.09.14 | 2. runda | Patricia Maria Tig | Irina Fetecau | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Irina Fetecau form & Patricia Maria Tig form
Irina Fetecau - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Patricia Maria Tig - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 0-6, 3-2, - Patricia Maria Tig - krecz | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 7-66, 7-61 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
20.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 7-68, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | - Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Tania Munteanu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Dunja Maric | - Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Shuai Zhang | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Emma Lene | - Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Yu-Yun Li | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |