MECZ
03.09.18 | 1. runda klasyf. | Irina Fetecau | Malene Helgo | 7-63, 6-0 | Sofia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Fetecau vs. Malene Helgo - Wzajemne mecze
03.09.18 | 1. runda klasyf. | Irina Fetecau | Malene Helgo | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
Irina Fetecau form & Malene Helgo form
Irina Fetecau - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |