MECZ
13.01.18 | Ćwierćfinał | Irina Fetecau | Camilla Rosatello | 5-7, 6-2, 6-3 | Hammamet | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Fetecau | Camilla Rosatello | |
1. podanie % | 78/96 (81%) | 54/85 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/78 (58%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/18 (28%) | 9/31 (29%) |
Zdobyte break-ball | 9/14 (64%) | 6/14 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/85 (56%) | 46/96 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/181 (54%) | 83/181 (46%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Fetecau vs. Camilla Rosatello - Wzajemne mecze
13.01.18 | Ćwierćfinał | Irina Fetecau | Camilla Rosatello | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Irina Fetecau form & Camilla Rosatello form
Irina Fetecau - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |