MECZ
14.06.19 | Ćwierćfinał | Irina Fetecau | Anastasiya Komardina | 7-5, 6-72, 7-5 | W25 Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Fetecau | Anastasiya Komardina | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 61/75 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/32 (47%) | 31/61 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/23 (17%) | 2/14 (14%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 8/13 (62%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/75 (56%) | 36/55 (65%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/130 (47%) | 69/130 (53%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 0 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Fetecau | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Fetecau | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Irina Fetecau | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Fetecau | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Fetecau | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Anastasiya Komardina | |
0-0 | ||
2-5 | Anastasiya Komardina | |
0-0, 0-40, 40-A | ||
6-72 |
3 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Fetecau vs. Anastasiya Komardina - Wzajemne mecze
14.06.19 | Ćwierćfinał | Irina Fetecau | Anastasiya Komardina | 7-5, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Minsk | ceglana |
Irina Fetecau form & Anastasiya Komardina form
Irina Fetecau - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
17.08.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Anastasiya Komardina - ostatnie mecze
W25 Sozopol - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Renata Zarazua | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
21.10.20 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Cherbourg - halowa | ||||
14.10.20 1. runda | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Aubane Droguet | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
21.08.20 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.08.20 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.08.20 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
01.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-3, 5-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.03.20 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Amina Anshba | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |