MECZ
29.06.17 | 2. runda klasyf. | Irina Falconi | Elitsa Kostova | 6-3, 6-3 | London | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Irina Falconi | Elitsa Kostova | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 34/56 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/32 (91%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 9/22 (41%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/56 (46%) | 9/46 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Falconi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Irina Falconi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Irina Falconi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Irina Falconi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Elitsa Kostova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Falconi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Irina Falconi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Irina Falconi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Irina Falconi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Falconi | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Elitsa Kostova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Falconi vs. Elitsa Kostova - Wzajemne mecze
29.06.17 | 2. runda klasyf. | Irina Falconi | Elitsa Kostova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
Irina Falconi form & Elitsa Kostova form
Irina Falconi - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
30.01.20 3. runda | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 2. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.19 3. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Elitsa Kostova - ostatnie mecze
Belgrade - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
01.04.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.21 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.08.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |