MECZ
02.05.18 | 1. runda | Irina Falconi | Camilla Rosatello | 6-0, 6-2 | Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Falconi | Camilla Rosatello | |
1. podanie % | 23/37 (62%) | 32/45 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/45 (62%) | 8/37 (22%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/82 (70%) | 25/82 (30%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Irina Falconi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Falconi | 3-0 | |
Irina Falconi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Irina Falconi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Irina Falconi | 3-2 | |
4-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Falconi vs. Camilla Rosatello - Wzajemne mecze
02.05.18 | 1. runda | Irina Falconi | Camilla Rosatello | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
Irina Falconi form & Camilla Rosatello form
Irina Falconi - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Kenin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katarina Jokic | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Ann Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-4, 0-6, 1-2, - Irina Falconi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
08.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.20 Półfinał | vs. Shelby Rogers | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.02.20 2. runda | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Newport Beach - twarda | ||||
30.01.20 3. runda | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 2. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.20 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.01.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Houston - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Kirsten Flipkens | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.19 3. runda | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.19 2. runda | vs. Quinn Gleason | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mandy Minella | 6-4, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Katerina Stewart | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Camilla Rosatello - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 3. runda | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |