MECZ
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Irina Cantos Siemers | Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | W15 Manacor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
20.11.01, 22 lat
20.11.01, 22 lat
Irina Cantos Siemers vs. Paula Ortega Redondo - Wzajemne mecze
28.01.19 | 1. runda klasyf. | Irina Cantos Siemers | Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Manacor | ceglana |
Irina Cantos Siemers form & Paula Ortega Redondo form
Irina Cantos Siemers - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Adriana Reami | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marta Falceto Font | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lenka Stara | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tabb Hartman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Ines Benito | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Estela Perez-Somarriba | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Paula Ortega Redondo - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |