MECZ
11.04.19 | 2. runda | Irina Cantos Siemers | Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Cantos Siemers | Nikola Tomanova | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 50/68 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/31 (65%) | 20/50 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 10/18 (56%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/68 (56%) | 23/53 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Double foul | 8 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina Cantos Siemers | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Irina Cantos Siemers | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Irina Cantos Siemers | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Irina Cantos Siemers | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
Niemcy
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Irina Cantos Siemers vs. Nikola Tomanova - Wzajemne mecze
11.04.19 | 2. runda | Irina Cantos Siemers | Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Irina Cantos Siemers form & Nikola Tomanova form
Irina Cantos Siemers - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Adriana Reami | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Columbus - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexa Glatch | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Marta Falceto Font | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Gemma Lairon Navarro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lenka Stara | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Alice Tubello | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.19 Klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tabb Hartman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Michele Alexandra Zmau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-4, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melilla - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Ines Benito | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
El Espinar - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.07.18 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Estela Perez-Somarriba | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Nikola Tomanova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
30.06.21 2. runda | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.09.20 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.07.20 1. runda | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.20 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |