MECZ
02.07.11 | 1. runda klasyf. | Irina Buryachok | Daniella Jeflea | 6-3, 6-3 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irina Buryachok | Daniella Jeflea | |
1. podanie % | 36/57 (63%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/36 (69%) | 19/26 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/21 (71%) | 11/21 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/47 (36%) | 17/57 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/104 (55%) | 47/104 (45%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irina Buryachok vs. Daniella Jeflea - Wzajemne mecze
02.07.11 | 1. runda klasyf. | Irina Buryachok | Daniella Jeflea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Irina Buryachok form & Daniella Jeflea form
Irina Buryachok - ostatnie mecze
Doha - twarda | ||||
08.02.14 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Pliskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Taipei WTA - halowa | ||||
02.11.13 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
22.07.13 Klasyf. | vs. Magda Linette | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.13 1. runda klasyf. | vs. Sabina Sharipova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
14.07.13 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.13 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Katowice - ceglana | ||||
08.04.13 Klasyf. | vs. Jill Craybas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.13 2. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-3, Akgul Amanmuradova - krecz | szczegóły meczu | |
06.04.13 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Pyka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Monique Adamczak | 6-70, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.13 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.13 1. runda klasyf. | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Quanzhou - twarda | ||||
07.01.13 1. runda | vs. Yifan Xu | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.11.12 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Artamonova | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Netanya - twarda | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 0-2, - Irina Buryachok - krecz | szczegóły meczu | |
Ismaning - dywanowa | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Tinjic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
14.10.12 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.12 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kulichkova | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Yoshkar Ola - halowa | ||||
17.09.12 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
08.09.12 1. runda klasyf. | vs. Anna Chakvetadze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Charleroi - ceglana | ||||
20.08.12 1. runda | vs. Natalia Ryzhonkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.12 2. runda | vs. Ilona Kremen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
16.07.12 Półfinał | vs. Julia Mayr | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.12 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.12 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.12 Ćwierćfinał | vs. Gioia Barbieri | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zwevegem - ceglana | ||||
09.07.12 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rovereto - ceglana | ||||
02.07.12 Ćwierćfinał | vs. Estelle Guisard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.12 1. runda | vs. Giulia Sussarello | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.07.12 Półfinał | vs. Timea Bacsinszky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Daniella Jeflea - ostatnie mecze
Birmingham - trawiasta | ||||
09.06.12 1. runda klasyf. | vs. Shuai Zhang | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
04.06.12 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Pliskova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
19.05.12 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Dubois | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
14.05.12 1. runda klasyf. | vs. Valentine Vigne | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.12 2. runda klasyf. | vs. Naomi Broady | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Civitavecchia - ceglana | ||||
16.04.12 1. runda klasyf. | vs. Gioia Barbieri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
25.02.12 1. runda klasyf. | vs. Yifan Xu | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
21.11.11 2. runda | vs. Samantha Murray | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.11 1. runda | vs. Ashley Keir | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Traralgon - twarda | ||||
14.11.11 1. runda | vs. Viktorija Rajicic | 2-6, 0-2, - Daniella Jeflea - krecz | szczegóły meczu | |
Port Pirie - twarda | ||||
24.10.11 Ćwierćfinał | vs. Bojana Bobusic | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.11 1. runda | vs. Belinda Woolcock | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.11 2. runda | vs. Rachael Tredoux | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
19.09.11 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 0-2, - Daniella Jeflea - krecz | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
12.09.11 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Alice Springs - twarda | ||||
05.09.11 1. runda | vs. Maria-Fernanda Alves | 3-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Baku - twarda | ||||
16.07.11 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
09.07.11 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
02.07.11 1. runda klasyf. | vs. Irina Buryachok | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
27.06.11 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Davato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
20.06.11 1. runda | vs. Tina Schiechtl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
13.06.11 1. runda | vs. Claudia Dumitrescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.11 Ćwierćfinał | vs. Dia Evtimova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.11 2. runda | vs. Teodora Mircic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gaziantep - twarda | ||||
23.05.11 2. runda | vs. Mary-Ann Balint | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.11 Ćwierćfinał | vs. Joanna-Nena Savva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.11 Półfinał | vs. Huliya Esen | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.11 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
02.05.11 Klasyf. | vs. Yana Orlova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bundaberg - ceglana | ||||
04.04.11 2. runda klasyf. | vs. Katarina Dikosauljevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |