MECZ
22.02.17 | 1. runda | Irene Burillo Escorihuela | Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 7-65 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irene Burillo Escorihuela | Kajsa Rinaldo Persson | |
1. podanie % | 53/80 (66%) | 43/72 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/53 (55%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/27 (52%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/72 (51%) | 37/80 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irene Burillo Escorihuela vs. Kajsa Rinaldo Persson - Wzajemne mecze
22.02.17 | 1. runda | Irene Burillo Escorihuela | Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
Irene Burillo Escorihuela form & Kajsa Rinaldo Persson form
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Kajsa Rinaldo Persson - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alice Battesti | 6-0, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-2, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Katie Boulter | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 7-69, 0-6, 1-2, - Kajsa Rinaldo Persson - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Imogen Haddad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |