MECZ
28.11.17 | 1. runda | Irene Burillo Escorihuela | Guillermina Naya | 3-6, 6-0, 6-2 | Castellon | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Irene Burillo Escorihuela | Guillermina Naya | |
1. podanie % | 48/76 (63%) | 57/86 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/48 (67%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/28 (57%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 41/86 (48%) | 28/76 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/162 (55%) | 73/162 (45%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Irene Burillo Escorihuela vs. Guillermina Naya - Wzajemne mecze
28.11.17 | 1. runda | Irene Burillo Escorihuela | Guillermina Naya | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Castellon | ceglana |
Irene Burillo Escorihuela form & Guillermina Naya form
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |