MECZ
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Ipek Soylu | Greta Arn | 6-2, 6-3 | W60 Wiesbaden | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Soylu | Greta Arn | |
1. podanie % | 37/55 (67%) | 26/48 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/37 (76%) | 15/26 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/48 (52%) | 17/55 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/103 (61%) | 40/103 (39%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Greta Arn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ipek Soylu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Soylu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Soylu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Soylu | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Soylu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Greta Arn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ipek Soylu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ipek Soylu | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Soylu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Greta Arn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Soylu vs. Greta Arn - Wzajemne mecze
29.04.19 | 1. runda klasyf. | Ipek Soylu | Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Wiesbaden | ceglana |
Ipek Soylu form & Greta Arn form
Ipek Soylu - ostatnie mecze
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.19 Finał | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.06.19 Finał | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Greta Arn - ostatnie mecze
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | szczegóły meczu | |
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |