Ipek Oz/Melis Sezer vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova 05.03.2020

Ipek Oz/Melis Sezer vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova 05.03.2020 - W25 Antalya - porównanie

MECZ

05.03.20ĆwierćfinałIpek Oz/Melis Sezer Dalma Galfi/Valeriya Strakhova 6-1, 3-6, 10-7 Turkey W25 Antalya ceglana

STATYSTYKA MECZU

10-7

Ipek Oz
Turcja
08.07.99, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Wegry
13.08.98, 21 lat







Dalma Galfi
Melis Sezer
Turcja
02.06.93, 26 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Ukraina
09.06.95, 24 lat




Valeriya Strakhova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ipek Oz/Melis Sezer vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova - Wzajemne mecze

05.03.20ĆwierćfinałIpek Oz/Melis SezerDalma Galfi/Valeriya Strakhova6-1, 3-6, 10-7 szczegóły meczuTurkey W25 Antalya ceglana

Ipek Oz/Melis Sezer - ostatnie mecze

Turkey W25 Antalya - ceglana
07.03.20
Finał
vs. Reka-Luca Jani/Mayar Sherif7-68, 1-6, 3-10 porażkaszczegóły meczu
06.03.20
Półfinał
vs. Johana Markova/Nika Radisic6-4, 5-7, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
05.03.20
Ćwierćfinał
vs. Dalma Galfi/Valeriya Strakhova6-1, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
03.03.20
1. runda
vs. Victoria Kan/Eleonora Molinaro2-6, 6-3, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
28.02.20
Ćwierćfinał
vs. Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
25.02.20
1. runda
vs. Olivia Gram/Zeynep Sonmez6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W25 Istanbul - halowa
21.10.19
1. runda
vs. Victoria Muntean/Stephanie Judith Visscher3-6, 6-1, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Lina Gjorcheska/Ekaterina Yashina6-2, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - twarda
07.10.19
Ćwierćfinał
vs. Anna Gabric/Romy Koelzer6-4, 3-6, 3-10 porażkaszczegóły meczu
07.10.19
1. runda
vs. Ena Kajevic/Antonia Schmidt6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W15 Oldenzaal - ceglana
12.08.19
Półfinał
vs. Julia Kimmelmann/Anna Pribylova4-6, 6-2, 6-10 porażkaszczegóły meczu
12.08.19
1. runda
vs. Dewi Dijkman/Gabriella Mujan6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.08.19
Ćwierćfinał
vs. Anouk Koevermans/Annick Verhaar6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Serbia W15 Prokuplje - ceglana
01.07.19
1. runda
vs. Zita Kovacs/Szabina Szlavikovics6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Ćwierćfinał
vs. Kristina Novak/Lana Sipek6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Półfinał
vs. Mariam Dalakishvili/Ania Hertel6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Finał
vs. Nefisa Berberovic/Veronika Erjavec7-5, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary W15 Budapest - ceglana
24.06.19
Ćwierćfinał
vs. Romana Cisovska/Ana Makatsaria6-74, 6-1, 12-10 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Półfinał
vs. Ania Hertel/Adrienn Nagy6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Finał
vs. Kristyna Hrabalova/Laura Svatikova6-3, 4-6, 15-13 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
1. runda
vs. Fanni Gecsek/Luca Janosi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W60 Istanbul - twarda
08.04.19
1. runda
vs. Ipek Soylu/Barbora Stefkova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
05.11.18
1. runda
vs. Zeynep Sena Sarioglan/Zeynep Sonmez6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.18
Ćwierćfinał
vs. Polina Golubovskaya/Anastasiya Poplavska6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.11.18
Półfinał
vs. Veronika Pepelyaeva/Anastasia Tikhonova0-3, - Ipek Oz/Melis Sezer - kreczporażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
29.10.18
1. runda
vs. Emily Meyer/Zeynep Sena Sarioglan6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.18
Finał
vs. Ioana Gaspar/Gabriela Nicole Tatarus7-63, 5-7, 4-10 porażkaszczegóły meczu
29.10.18
Ćwierćfinał
vs. Ekaterina Ovcharenko/Pamela Wu6-2, 5-7, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.18
Półfinał
vs. Cemre Anil/Ena Kajevic6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
01.10.18
Ćwierćfinał
vs. Eva Garkusha/Nina Ugrelidze- porażkaszczegóły meczu

Dalma Galfi/Valeriya Strakhova - ostatnie mecze

Turkey W25 Antalya - ceglana
05.03.20
Ćwierćfinał
vs. Ipek Oz/Melis Sezer1-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
03.03.20
1. runda
vs. Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo2-6, 6-0, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25+H Kazan - halowa
11.03.19
1. runda
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.19
Ćwierćfinał
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich2-6, 6-2, 11-13 porażkaszczegóły meczu
<