Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
08.10.00, 23 lat
08.10.00, 23 lat
Ipek Oz vs. Zeynep Cakirer - Wzajemne mecze
19.06.17 | 1. runda klasyf. | Ipek Oz | Zeynep Cakirer | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Izmir | twarda |
27.04.15 | Klasyf. | Ipek Oz | Zeynep Cakirer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Ipek Oz form & Zeynep Cakirer form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Zeynep Cakirer - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
06.05.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Elizabet Anna Mintusova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Manisa - ceglana | ||||
25.04.16 Klasyf. | vs. Ekin Ercetin | 0-3, - Zeynep Cakirer - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.02.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Izmir - twarda | ||||
17.08.15 1. runda | vs. Ivana Horvat | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balikesir - twarda | ||||
22.06.15 Klasyf. | vs. Sofia Salimova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tarsus - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Inci Ogut | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.04.15 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.04.15 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.02.15 1. runda klasyf. | vs. Sultan Gonen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.02.15 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Nunome | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
26.01.15 1. runda klasyf. | vs. Nina-Isabella Scholten | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.01.15 1. runda | vs. Elke Tiel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |