MECZ
17.08.19 | Półfinał | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, - krecz | W15 Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ipek Oz | Julia Kimmelmann | |
1. podanie % | 12/14 (86%) | 13/16 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/12 (83%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/2 (0%) | 2/3 (67%) |
Zdobyte break-ball | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 9/16 (56%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 19/30 (63%) | 11/30 (37%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ipek Oz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ipek Oz | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Julia Kimmelmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ipek Oz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-1 | Julia Kimmelmann | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ipek Oz vs. Julia Kimmelmann - Wzajemne mecze
17.08.19 | Półfinał | Ipek Oz | Julia Kimmelmann | 4-1, Julia Kimmelmann - krecz | szczegóły meczu | W15 Oldenzaal | ceglana |
Ipek Oz form & Julia Kimmelmann form
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Julia Kimmelmann - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 1. runda | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.21 Finał | vs. Martha Matoula | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.11.21 Półfinał | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.11.21 Ćwierćfinał | vs. Eleni Christofi | 6-4, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.11.21 2. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.21 2. runda | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 6-4, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Anna Popescu | 5-7, 6-2, 3-0, Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Jessie Aney | - Julia Kimmelmann - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-71, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.05.21 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.21 Ćwierćfinał | vs. Lena Papadakis | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.21 2. runda | vs. Adelina Krueger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Liam Oved | 6-3, 6-72, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. May Baranes (2005) | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |