INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Carolina Meligeni Alves vs. Ipek Oz - Wzajemne mecze
14.10.17 | Półfinał | Ipek Oz | Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Carolina Meligeni Alves form & Ipek Oz form
Carolina Meligeni Alves - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-71, 7-68, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luisina Giovannini | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |